Ponad tysiąc uczniów z powiatów tatrzańskiego, nowotarskiego i limanowskiego uczestniczyło w 17. edycji pikniku Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom, który tradycyjnie odbył się w Rodzinnym Parku Rozrywki i Edukacji Rabkoland w Rabce-Zdroju. Organizatorem wydarzenia był Andrzej Gut-Mostowy. 

Dzięki zaangażowaniu Darczyńców po raz kolejny dla naszych najmłodszych udało się zorganizować wyjątkowy Dzień Dziecka. Kilkadziesiąt szkół miało możliwość za darmo zabrać dzieci do parku rozrywki – organizator opłacił bowiem transport i wejściówki. Dodatkowo, dla blisko 200 dzieci, które w dniu wydarzenia przyszły do Rabkolandu z rodzicami, zostały również przygotowane bezpłatne bilety.

Pogoda w Rabce-Zdroju sprzyjała w tym roku dobrej zabawie i integracji dzieci z Podhala i Limanowszczyzny. 

Dla uczestników tradycyjnie przygotowano wiele atrakcji – wśród nich konkursy z nagrodami.

Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia Darczyńców. W tym roku upominki dla dzieci ufundowali: Allmedica, Terma Bania, Termy Szaflary, Kinga Pienińska, Kino Sokół Zakopane, Termy Bukowina, Chochołowskie Termy, Polskie Koleje Linowe, Knap Motor, Uzdrowisko Rabka, Termy Zakopiańskie oraz Cukiernia Samanta.

Skip to content